Mokymai ir renginiai

Graupių santykių draugija organizuoja konferencijas, seminarus ir renginius remiantis grupių santykių metodu bei psichodinaminiu sisteminiu požiūriu.

Dalyviai per patirtį mokosi geriau suprasti psichodinaminius procesus grupėse, tyrinėti savo lyderystę, autoritetą ir vaidmenį. 

Draugijos organizuojami mokymai ir renginiai:

Tarptautinė grupių santykių konferencija (GRC)

Konferencija organizuojama remiantis Tavistock tradicija. Konferencijoje nėra pranešimų. Tai patirtinio mokymosi formatas, kuris suteikia galimybę tyrinėti autoritetą, lyderystę ir vaidmenis, kuriuos sąmoningai ir nesąmoningai žmonės užima grupėse. Konferencijoje organizuojama ir konsultavimo praktikos tobulinimo grupė (angl. consultancy learning group).

Application of Group Relations Principles in Different Roles and Organizations

We are happy to invite everyone who is already familiar with Tavistock Group Relations method into the working conference where we will explore the application of Group Relations principles in different roles and organizations!

Date: 2 and 3 February 2024.

Place and format: Conference is face2face and takes place in Vilnius.
Finished

Seminarai

Draugija organizuoja į intensyvaus patirtinio mokymosi seminarus, kuriuose remiamasi psichodinaminiu sisteminiu požiūriu. Seminarai skirti konsultantams, norintiems tobulėti savo praktikoje, bei dirbantiems organizacijose ir norintiems taikyti psichodinaminį sisteminį požiūrį savo komandose.

Skaitinių grupė

Skaitinių grupės tikslas - susipažinti su grupių santykių mokymosi iš patirties metodo teorinėmis prieigomis. Dalyviai skaito tekstus, o grupės susitikimo metu juos aptaria. Naujos įžvalgos padeda įprasminti patirtis bei suteikia galimybę kitaip pažvelgti į įvykius.

Kasmetinis refleksijos renginys „Įsiklausymai“

Įsiklausymai - tai susitikimas, kuriame sudaroma visuomenės nuotrauka, atspindinti, kas joje vyksta esamu metu. Įsiklausymų dalyviai (piliečiai) kviečiami reflektuoti apie visuomenėje vyraujančius sąmoningus ir nesąmoningus dinaminius procesus iš tų perspektyvų, kurias jiems atveria jų pačių visuomenėje atliekami vaidmenys. Renginys grindžiamas prielaida, kad bet kuri piliečių grupė yra platesnės visuomenės atspindys.